Müslin Pançolar

Müslin Pançolar

Bebeklerimiz için en sağlıklı en şık ürünleri bulmak tüm annelerin dileğidir. Özellikle yaz aylarında terletmeyen, teri emen, hafif dokulu kumaşlar en çok tercih edilenlerdir. Kullanış açısından son derece faydalı olan müslinler çok uzun yıllardır kullanılan bir kumaş türüdür. %100 pamuktur. Son yıllarda popülaritesi artan bu üründen bebeklerimiz için rengarenk pançolar ürettik.

 

Müslinin hafif oluşu bebeklerinizin rahat hareket etmesini sağlayacak ve terlemesini engelleyecektir.

 

1-3 ve 3-5 yaş seçenekleri ile rahatlıkla kullanabileceğiniz müslin pançolarımız kapüşonludur. Kapüşonu sayesinde saçları ıslak kalmaz kolayca kurulanır. Omuzları ve göğsü kapattığı için güneş ışınlarının geçmesini engeller, hafif dokusuyla suyu hemen emer. Deniz ve ya banyo sonrasında kolaylık giydirebilir. Giyinip soyunmaktan sıkılan minikler için pratik bir üründür.

 

 

Ayrıca pançolarımız Oekotex sertifikalı olup, bebeklerimize zararsız boylardan üretilmiştir. 30 derecede rahatlıkla yıkanır, dokusu itibari ile yıkandıkça yumuşar.

Ütüleme istemez ve kurutma makinasında kurutulmaz.

 

Pamuk Atölyesine özel desenleri ile bebekleriniz plajlarda çok şık ve rahat olacak. Yaşam tarzı ürünleri ve pratik çözümler ile her zaman ailelerimizin yanında oluyor olacağız.