Bebek Arabası Yedek Kılıf

Bebek Arabası Yedek Kılıf

 

Ailelerimiz tarafından en çok beğenilen ürünlerimizden biri Bebek Arabası minderimizdir. Her marka ile uyumlu olan minderimizin içi doğal pamuk olduğu için makinada veya elde yıkanmaz. Pamuk doğal bir ürün olduğu için su değdiği zaman topaklanma yapar. Bu durum ürünün formunun bozulmasına yol açar. Araba minderimizin içindeki pamukların dağılmaması için üst dikişleri vardır ve bu nedenle fermuar konup takıp çıkarılamaz.

 

Yıkamak isteyen ailelerimizin talepleri doğrultusunda bebek arabası yedek kılıfı üretilmiştir.
Kılıfımız birebir 
bebek arabası minderi boyutunda ve şeklindedir. Yedek kılıfımız ürüne geçirildiğinde bebeğinizin kemerlerini rahatlıkla bağlayabilirsiniz.


Kumaşımız pamuklu koton kumaş olup leke tutmaz özelliğe sahiptir. Bir yüzünde fermuar olduğu için ön ve arkası aynı renktir. Fermuarımız gizli fermuar yöntemi ile dikilmiş olup bebeklerimize zarar vermesi engellenmiştir. 30 derecede makinada yıkanabilir.


Renkli deterjan kullanılır, leke çıkarıcı ve optik deterjan kullanılmaz.Kurutma makinasında kurutulmaz, sererek kurutma önerilir.

 

Ürünlerimiz ailelerimizin ve bebeklerimizin rahatlığı ön planda tutularak tasarlanmıştır.Yıkama açısından kolaylık sağlayan kılıfımızın tasarımları tescilleniş olup Pamuk Atölyesi markasına aittir. 

Göster:
Sırala:

Bebek Arabası Minderi Yedek Kılıfı

Bebek arabası minderimizin içi doğal pamuk olduğu için makinada veya elde yıkanmaz; yıkamak isteyen ..

35,00TL Vergiler Hariç: 32,41TL