Puset Örtüleri

Puset Örtüleri

Hastane çıkışında başlayan puset kullanma süreci ilk 6 aylık dönemde devam etmektedir. Yeni doğan dönemi en hassas olan süreçtir, en iyi şekilde korumak için çözüm arayan ailelerimizden gelen geri dönüşler neticesinde bebeklerimiz için puset örtüleri hazırladık. Araç içinde oto koltuk yerine de kullanılabilir. Fakat uyuma esnasında veya gezerken gelen güneş ışıkları miniklerimizi fazlasıyla rahatsız etmektedir.

 

Daha konforlu olmalarını sağlamak; gelen güneşi kesmek ve hatta rüzgarı engellemek için tasarlanmıştır.Ön bölümü fermuarlıdır, rahatlıkla açıp kaparken bebeğinizi rahatsız etmezsiniz.Arka bölüme doğru uzanan kumaşı sayesinde herhangi bir alandan rüzgarın gelmesini engeller. Müslin ve pamuklu koton olmak üzere 2 farklı kumaş türünde üretilen Puset örtüleri hem şık hem de ihtiyaca yöneliktir.

 

Farklı marka pusetlerde yaz kış her mevsim kullanıma uygundur. 30 derecede rahatlıkla yıkanan ürünümüz temizlik açısından da son derece kolaydır. Sorunlara çözüm üretirken pratik olup annelerimize destek olmak, günlük yaşamlarını kolaylaştırmak misyonlarımızdan biridir.

 

Bebekleriniz mışıl mışıl pusetlerinde uyurken sizde keyifle bir yudum kahvenizi alabilirsiniz.