Bebek Arabası Minderi

Her markanın kemer geçiş sistemleriyle uyumlu olan  bebek arabası minderleri, bebeğinizin doğumundan itibaren güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Araba minderimiz puset, baston bebek arabası hatta mama sandalyesinde de kullanılır. Rahatlıkla takıp çıkarılabilir. İç dolgusu doğal pamuktan üretilmiştir.

Bebek arabalarının içleri çok sert ve naylon kumaştan yapılması nedeniyle bebeklerimiz açısından oldukça rahatsızdır. İç dolgusu doğal pamuktan üretilmiştir. Amacımız maksimumda rahat etmelerini sağlarken, terlemeyi en aza indirmektir. Uyuma esnasındaki rahatlıkları ön plana alınarak hazırlanmıştır.

Modern desenlerden hazırlanmış pamuk dolgulu olan bebek arabası minderi, bebekleriniz için son derece kullanışlı bir üründür. Çift taraflı kullanılır. Bebekleri için en iyiyi seçen ailelerimiz için tasarlanmıştır. Bu ürünümüzde Pamuk Atölyesi markasına ait olup tasarım tescillidir.

İçi pamuk dolgulu olduğu için makinada veya elde yıkanmaz, silinerek temizlenebilir. Pamuklu koton kumaştan üretilmiştir. Yıkamak isteyen ailelerimiz için yedek fermuarlı kılıflar üretilmiştir. Bebek arabası aksesuarlarınıza herkes bayılacak, hem şık hem pamuklu.

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)