Mama Sandalyesi Minderi

İlk 6 ay anne sütü ile beslenmenin önemi kamuoyunda sıkça vurgulanmaktadır. 6 aylık süreçten sonra başlayacak olan ek gıda dönemi aileler için bilinmeyen bir süreçtir. Ne yedirmeliyim, nerden başlamalıyım en büyük sorulardan biri olurken bebeklerimizin rahatı için nasıl bir mama sandalyesi almalıyım soruları da devamında gelmektedir. Son dönemlerde pratik ve uygun fiyatlı olması nedeniyle İkea, englishhome, pilsan vb markaların çıkardığı mama sandalyeleri popülerdir. Hem taşıması hem de temizliği çok kolay olan bu ürünler fiyat olarak ailelere cazip gelmektedir.

Bu kadar avantajlı ve kullanışlı olan ürün için ne yazık ki kullanışlı bir minderin piyasada olmadığını fark etmemiz ile Pamuk Atölyesine özel tasarımlar hazırladık. Çift taraflı kullanılabilen, oturma yerinde minder olan rengarenk
Mama sandalyesi minderleri ürettik. Ön ve arka iki desenden oluşan minderlerimizin, içi 1.sınıf boncuk silikondur. Pamuklu koton kumaştan ile hazırlanan Mama sandalyesi kılıfımızın desenleri bebeklerin dikkatini fazlasıyla çekmektedir.

Ürünümüz tasarım tescillidir. Her dokusunda ailenin ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmıştır. Minderimizin kullanımı güvenlik açısından engel teşkil etmez kemerler rahatlıkla bağlanabilir. 
Makinada 30 derecede rahatlıkla yıkanabilen mama sandalyesi pedimiz ailelerden tam not almaktadır. 

Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)