Oyun Matı

Bebek Oyun Halısı

Bebeklerimizin fiziksel gelişimi ve rahat hareket edebilmeleri için oyun halısı olmazsa olmazlardandır. Kaliteli vakit geçirirken rahat olabilmesi ve yerin soğuğunu almamasıda gerekir. Zira incecik oyun matları soğuk geçirmekte ve bebeklerimizi hasta etmektedir.

Tüm bu önemli noktaları birleştirerek miniklerimiz için fonksiyonel bir oyun halısı tasarladık. Standart oyun halımızın içi doğal pamuktan yapılmış bebek yorganıdır, dış kılıfı fermuarlıdır.95*145 boyutlarındadır; bu boy olmasının sebebi ilerde 
oyun halısı kullanımı bitince nevresime geçirerek kullanılmaya devam edilebilmesidir. Çok amaçlı kullanılan halımız evinizi dekoratif olarak tamamlarken, bebeğinize özgürce oynamak için alan yaratacak ve yorgan olarak da kullanılabilecektir.

Çift taraflı kullanıma uygundur. 3. Aydan itibaren güvenle bırakabilirsiniz.İkiz aileleri veya daha büyük isteyenler için istenilen her boy çalışılmaktadır.Evinizin dekorasyonuna göre yuvarlak olarak da çalışılmaktadır.

Rengarenk desenleri, hayvan ve orman temaları ile bebeğinizin ilgisi oyun matında olacaktır.Pamuklu koton kumaş kullanılan matımız yıkama açısından da pratiktir. Dış kılıfı fermuarlıdır ve çıkarılıp 30 derecede makinada yıkanır. İçindeki pamuklu yorgan ise kuru temizleme yapılabilir.